Предстоятель Албанської Правослвної Церкви, Блаженніший митрополит Анастасій, направив Митрополиту Тульчинському і Брацлавському Іонафану листа зі словами підтримки і любові во Христі

+Анастасіос Архієпископ Тирани, Дурресу та всієї Албанії

Його Високопреосвященству Іонафану Митрополиту Тульчинському і Брацлавському

Ваше Високопреосвященство, брате во Христі,

З найглибшою скорботою ми слідкуємо за болісними випробуваннями Вашого улюбленого Високопреосвященства та Вашого обраного стада.

Ми співпереживаємо Вашими стражданням та, наскільки це можливо, свідчимо про злочини проти благочестивого православного духовенства, набожних людей, а також відомих святинь України.

Братськи ми молимося, щоб Бог надав Вам сил, щоб Ви «проявили себе служителем Божим: у великому терпінні, у скорботах, нуждах, тісноті, під ударами, у в’язницях» (2 Кор. 6:4-5).

Наші думки та молитви безупинно з Вами, щоб, приєднуючись до хору новомучеників, Ви також могли протистояти нинішньому абсурдному переслідуванню «у Дусі Святім, у нелицемірній любові, у слові істини, в силі Божій… як невідомі, але добре знані; як помираючі однак живі, як карані, і все ж не вбиті» (2 Кор. 6:6-9).

З великою повагою та щиросердною любов’ю Христовою,

Тирана, 11 серпня 2023 року

+Анастасиос,

Архієпископ Тирани, Дурресу та всієї Албанії.

Анастасиос, Архиепископ Тираны, Дурреса и всей Албании,

Его Высокопреосвященству Ионафану Митрополиту Тульчинскому и Брацлавскому.

Ваше Высокопреосвященство, брате во Христе,

С глубокой скорбью мы следим за болезненными испытаниями Вашего возлюбленного Высокопреосвященства и Вашего избранного стада.

Мы разделяем Ваши страдания и, в меру наших возможностей, делимся свидетельством о злодеяниях в отношении праведного православного священства, благочестивых людей, а также знаменитых святынь Украины.

Братски мы молимся, чтобы Бог укрепил Вас, чтобы Вы «явили себя служителем Божиим: во многом терпении, в скорбях, в недостатках, в нуждах, в теснотах, в ударах, в темницах» (2 Кор. 6:4-5).

Наши мысли и молитвы непрестанно с Вами, чтобы, вступая в хор новомучеников, Вы также могли противостоять нынешнему абсурдному гонению «в Духе Святом, в нелицемерной любви, в слове истины, в силе Божией… Мы неизвестны, но нас узнают; нас почитают умершими, но вот, мы живы; нас наказывают, но мы не умираем» (2 Кор. 6:6-9).

С высоким уважением и искренней любовью Христовой,

Тирана, 11 августа 2023 года,

+Анастасиос

Архиепископ Тираны, Дурреса и всей Албании.